Terminarz Pucharu Polski

Runda wstępna:

Stal Rzeszów     4-1     Bytovia Bytów     4 sierpnia, 19:00
Damian Michalik 25, 44, Andreja Prokić 26, Piotr Głowacki 42 (k) – Wołodymyr Kajdrowycz 80
Sokół Ostróda     4-2     Błękitni Stargard     4 sierpnia, 17:00
pd.
Patryk Skórecki 52, Sebastian Rugowski 87, 91, 104 – Konrad Prawucki 2, Dominik Lis 76
Hutnik Kraków     0-1     Olimpia Grudziądz     4 sierpnia, 16:00 (800)
Najim Romero 7
Pogoń Siedlce     0-3     Olimpia Elbląg     4 sierpnia, 17:00 (617)
Jan Sienkiewicz 14, João Guilherme 61, Piotr Kurbiel 68
Lech II Poznań     2-0     Znicz Pruszków     4 sierpnia, 16:00
pd.
Łukasz Spławski 116, Damian Kołtański 120

1/32 finału:

Stal Rzeszów     2-4     Raków Częstochowa     22 września, 19:15 (4021)
Dominik Marczuk 47, Piotr Głowacki 51 (k) – Mateusz Wdowiak 13, Andrzej Niewulis 45, Ivi López 84, Vladislavs Gutkovskis 90
Wigry Suwałki     1-3     Legia Warszawa     22 września, 17:30 (2905)
Kacper Michalski 40 – Kacper Kostorz 42, Lirim Kastrati 65, Mahir Emreli 80
Śląsk Wrocław     0-1     Bruk-Bet Termalica Nieciecza     23 września, 20:30 (3780)
Muris Mešanović 3
KKS 1925 Kalisz     2-1     Pogoń Szczecin     21 września, 18:00 (2123)
Filip Kendzia 27, Nikodem Zawistowski 33 – Jakub Bartkowski 24
Concordia Elbląg     0-2     Unia Skierniewice     22 września, 16:00 (270)
Piotr Kłąb 37, Krzysztof Wojciechowski 80
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski     1-2     GKS Tychy     28 września, 19:29 (1219)
Michał Nawrot 21 – Damian Nowak 45, Gracjan Jaroch 49
Śląsk II Wrocław     0-3     Zagłębie Lubin     21 września, 20:00 (783)
Patryk Szysz 41, Tomáš Zajíc 42, Karol Podliński 66
Sokół Ostróda     0-3     Pogoń Siedlce     29 września, 17:00 (118)
(wo)
Maciej Górski 54, 90
Orlęta Radzyń Podlaski     2-3     Lechia Zielona Góra     22 września, 15:30 (250)
Przemysław Koszel 23, Arkadiusz Maj 43 – Artur Małecki 36, Mateusz Surożyński 45, Jędrzej Król 64
Ruch Zdzieszowice     0-6     Zagłębie Sosnowiec     21 września, 15:00 (210)
Szymon Sobczak 10 (k), 41, 48, Kacper Smoleń 36, Szymon Pawłowski 79, 90
Świt Nowy Dwór Mazowiecki     4-3     Rekord Bielsko-Biała     29 września, 15:00 (137)
pd.
Mateusz Długołęcki 7, Łukasz Sosnowski 23 (k), Mateusz Kwiatkowski 85, Piotr Basiuk 108 – Marcin Wróbel 35, 64, Szczepan Mucha 59
Korona Kielce     4-3     Wisła Płock     22 września, 20:00 (2662)
pd.
Piotr Malarczyk 7, Dawid Błanik 84, Łukasz Sierpina 96, Mateusz Lewandowski 118 – Marko Kolar 49, Damian Warchoł 61, Tomasz Walczak 120
Wisłoka Dębica     0-0     Świt Skolwin (Szczecin)     29 września, 15:00 (850)
pd. k. 6-7
Skra Częstochowa     0-3     Lech Poznań     28 września, 16:00 (3622)
Artur Sobiech 17, Barry Douglas 57, Antoni Kozubal 84
Górnik Polkowice     1-2     Górnik Łęczna     28 września, 18:00 (306)
Maciej Bancewicz 35 – Serhij Krykun 90, Michał Mak 90 (k)
Włocłavia Włocławek     0-2     Piast Gliwice     22 września, 19:46 (2000)
Nikola Stojiljković 12, Damian Kądzior 53 (k)
Wieczysta Kraków     2-1     Chrobry Głogów     29 września, 15:30 (999)
Jakub Bąk 74, 86 – Paweł Tupaj 53
Olimpia Zambrów     0-1     GKS Katowice     29 września, 15:30 (500)
Filip Kozłowski 49
Jagiellonia Białystok     1-3     Lechia Gdańsk     21 września, 17:30 (4274)
Fedor Černych 64 – Maciej Gajos 27, Łukasz Zwoliński 39, 50
Stal Mielec     1-3     Wisła Kraków     22 września, 20:30 (1410)
Jan Kliment 69 (s) – Mateusz Młyński 20, Serafin Szota 24, Yaw Yeboah 73 (k)
Ślęza Wrocław     3-2     Chojniczanka Chojnice     22 września, 16:00 (300)
Piotr Stępień 38, 68, Mateusz Stempin 62 – Szymon Skrzypczak 54, Artur Pląskowski 65 (k)
Stomil Olsztyn     1-0     Sandecja Nowy Sącz     29 września, 19:45 (795)
Karol Żwir 50
Polonia Środa Wielkopolska     0-2     GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)     21 września, 15:30 (430)
Adrián Balboa 37, Łukasz Gajda 60
Lech II Poznań     2-1     Puszcza Niepołomice     29 września, 13:00
Damian Kołtański 49, Patryk Gogół 52 – Bartosz Włodarczyk 39
Resovia     1-2     Widzew Łódź     29 września, 16:00 (1107)
Dawid Kubowicz 70 (k) – Bartosz Guzdek 30, Kacper Karasek 72
Motor Lublin     1-0     Podbeskidzie Bielsko-Biała     22 września, 19:00 (2169)
Maciej Firlej 15 (k)
Olimpia Grudziądz     2-0     Warta Poznań     29 września, 16:00 (450)
Adrian Karankiewicz 62, Marcin Warcholak 71
GKS Bełchatów     0-5     Arka Gdynia     29 września, 15:00 (503)
Haris Memić 3, Artur Siemaszko 15, 45, 50, Christian Alemán 76 (k)
Miedź Legnica     4-0     Odra Opole     22 września, 19:00 (1138)
Damian Tront 12, Kamil Zapolnik 23, Mehdi Lehaire 42, Bruno Garcia 89
Górnik Zabrze     2-0     Radomiak Radom     22 września, 14:30 (3318)
David Toševski 39, Jesús Jiménez 80
ŁKS Łódź     0-0     Cracovia     23 września, 17:30 (3092)
pd. k. 3-1
Powiśle Dzierzgoń     0-3     Garbarnia Kraków     29 września, 15:45 (256)
Jakub Kuczera 22, 41, Dawid Malik 67

1/16 finału:

GKS Tychy     1-3     Wisła Kraków     3 listopada, 13:30 (3596)
Łukasz Grzeszczyk 55 – Mateusz Młyński 24, Felicio Brown Forbes 74, 76
Korona Kielce     2-1     Stomil Olsztyn     3 listopada, 16:00 (1972)
Jacek Podgórski 13, Mario Zebić 34 – Hubert Szramka 89
ŁKS Łódź     0-1     Zagłębie Lubin     27 października, 20:30 (1623)
Filip Starzyński 8 (k)
Olimpia Grudziądz     3-0     Lech II Poznań     27 października, 14:00 (200)
Michał Cywiński 15, Jakub Bojas 20, José Cabrera 90
GKS Katowice     1-2     Bruk-Bet Termalica Nieciecza     27 października, 19:30 (1225)
pd.
Piotr Samiec-Talar 84 – Muris Mešanović 45, Piotr Wlazło 117 (k)
Ślęza Wrocław     1-2     Górnik Zabrze     27 października, 13:30 (799)
Robert Pisarczuk 81 (k) – Vamara Sanogo 15, David Toševski 41
Świt Nowy Dwór Mazowiecki     2-1     Lechia Gdańsk     26 października, 15:45 (960)
Arkadiusz Gajewski 47, Filip Kowalczyk 63 – İlkay Durmuş 8 (k)
Świt Skolwin (Szczecin)     0-1     Legia Warszawa     28 października, 14:00 (986)
Lindsay Rose 35
Pogoń Siedlce     0-5     Motor Lublin     27 października, 13:00 (356)
Maciej Firlej 8, 30, 32, Kamil Rozmus 15, Filip Wójcik 53
Widzew Łódź     4-1     GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)     2 listopada, 16:00 (5043)
Kacper Karasek 19, Mattia Montini 33, Dominik Kun 52, Marek Hanousek 90 (k) – Adrián Balboa 73
Wieczysta Kraków     0-5     Garbarnia Kraków     2 listopada, 12:30 (1000)
Michal Klec 12, Daniel Morys 19 (k), Michał Feliks 39, Bartłomiej Purcha 41, Bartłomiej Korbecki 64
Zagłębie Sosnowiec     0-1     Piast Gliwice     27 października, 17:30 (1110)
Mateusz Winciersz 18
KKS 1925 Kalisz     1-2     Raków Częstochowa     26 października, 18:00 (2950)
Bartosz Waleńcik 85 – Walerian Gwilia 37 (k), Mateusz Wdowiak 45
Miedź Legnica     2-2     Górnik Łęczna     3 listopada, 18:00 (1547)
pd. k. 4-5
Maciej Śliwa 42, Nemanja Mijušković 87 (k) – Jason Lokilo 80, Przemysław Banaszak 90
Lechia Zielona Góra     0-1     Arka Gdynia     26 października, 13:30 (919)
Jerzy Tomal 90
Unia Skierniewice     0-2     Lech Poznań     26 października, 13:30 (966)
Dani Ramírez 9, Bartosz Broniarek 21 (s)

1/8 finału:

Garbarnia Kraków     –     Lech Poznań     1 grudnia, 11:45
Korona Kielce     –     Górnik Łęczna     30 listopada, 18:00
Piast Gliwice     –     Górnik Zabrze     30 listopada, 20:45
Widzew Łódź     –     Wisła Kraków     2 grudnia, 20:00
Motor Lublin     –     Legia Warszawa     1 grudnia, 20:00
Arka Gdynia     –     Zagłębie Lubin     1 grudnia, 17:15
Olimpia Grudziądz     –     Świt Nowy Dwór Mazowiecki     30 listopada, 12:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza     –     Raków Częstochowa     1 grudnia, 14:30

1/4 finału:

 

1/2 finału:

 

FINAŁ: