Foot of soccer player kicking ball. Mixed media

Adidas Telstar 18 – historia, design i innowacja. Po prostu świetna piłka

Coraz mniej czasu zostało do wydarzenia, na które czekają wszyscy fani footballu: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej rozpoczynają się w połowie czerwca. Już dziś zacznij planować domową strefę kibica i pomyśl o zakupie stylowych gadżetów. Doskonałym wyborem jest oficjalna piłka meczowa – zwłaszcza prezentująca się tak dobrze, jak Telstar 18.

Nawiązanie do historii footballu – gratka dla fanów

Marka Adidas zaprojektowała pierwszą piłkę meczową na Mistrzostwa Świata w Nowym Meksyku w 1970 roku – popularna „biedronka” podbiła serca fanów czarno-białą kolorystyką. Niecałe 50 lat później producent przedstawia nowy model Telstar 18, który nawiązuje do swojej poprzedniczki nazwą, wyglądem i innowacyjnością. Umieszczenie tej piłki na półce to ukłon w stronę historii footballu. To również nawiązanie do Twoich wspomnień jako fana – pierwsza zaliczona gleba, mecz, który obejrzałeś w telewizji, pierwszy hymn odśpiewany na stadionie … Pokaż przyjaciołom nową piłkę Adidasa i razem przenieście się do czasów dzieciństwa.

Nowoczesny design – zmieniona kolorystyka

Telstar to oczywisty ukłon w stronę lat 70, jednak projektanci postarali się, by piłka zyskała uznanie również w oczach współczesnych fanów. Charakterystyczną szachownicę zastąpiono grafiką, która przypomina komputerowe piksele. Dominuje tonacja czarno-szara, możesz jednak zakupić model ze wzorem w kolorze brązowym, zielonym lub niebieskim. Zmieniają się także kolory piłki – dostępny jest biały, pomarańczowy, czerwony, niebieski i żółty – w bardzo przystępnych wariantach cenowych. Sam zdecyduj, który model adidas telstar 18 jest najładniejszy.

Innowacja – niesamowite rozwiązania technologiczne

Adidas zaprosił do testów swojego nowego produktu najlepszych zawodników świata, by zaproponować Ci model o optymalnej wydajności. Piłka posiada atest Fifa Quality PRO, jest wytrzymała i świetnie sprawdza się na boisku. Jeśli jesteś miłośnikiem ekologii, ucieszysz się z wiadomości, że materiały, z których wykonano Telstar 18, powstały w procesie recyklingu – to prawdziwa innowacja w produkcji piłek! A teraz kolejna rewolucja: producent umieścił w piłce specjalny chip, który dzięki technologii NFC sprawi, że Ty, Twoja piłka i smartfon będą stanowić jedność.

Śnieg jeszcze leży na murawie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś już dzisiaj zamówił swoją piłkę Telstar 18. Wygląda świetnie na półce, a innowacyjny design zachwyci każdego gościa. Wiesz, że jest doskonała do zimowych zmagań? Dzwoń po kolegów, będzie się działo w sobotę.